ArchiJunior zapisy

wiek 7-9

    Skąd dowiedzieli się Państwo o naszych zajęciach?*

    Administratorem danych osobowych jest firma ArchiJunior, organizująca kursy pod nazwą ArchiJunior oraz ArchiPlus. Dane są przetwarzane w celu realizacji zgłoszenia na kurs. ArchiJunior. informuje, że zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, z późn. zm.), masz prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zażądania zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale brak zgody na ich przetwarzanie uniemożliwia realizację usług dostępnych w serwisie.

    Wyrażam zgodę na przekazywanie mi drogą elektroniczną, w tym za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji na temat kursu, na który została zgłoszona chęć uczestnictwa oraz na powiązane z nim inne kursy, jak również związane z kursami wyjazdy organizowane przez firmę ArchiJunior. Brak zgody uniemożliwia realizację usług dostępnych w serwisie.

    Wyrażam zgodę na przesyłanie mi drogą elektroniczną, w tym za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji handlowych w formie newslettera przez firmę ArchiJunior.

    Menu